.

- A Tipi Elektrik Direkleri

 

 

 

.

1kV’a kadar olan direkler, alçak gerilimde kullanılan elektrik direklerdir. Bazı durumlarda aynı direkte hem alçak gerilim hattı hem de orta gerilim hattı çekilmektedir. 1kV – 34,5kV arasında kullanılan direkler, orta gerilim elektrik direkleridir. 34,5kV – 154kV arasında kullanılan direkler, yüksek gerilim elektrik direkleridir. Bu direkler; galvaniz saclı, vidalı, kafes ve A tipi direklerdir. Direk Boyları 8,75 m ile 18,75 m’ye kadar değişmektedir.


Demir malzemeden elektrik direklerinin imalatını yapmaktayız. Elektrik direkleri imal edildikten sonra bayanmaktadır. Demir profiller ortalama 6’şar metrelik parçalar hâlinde imal edilir ve bunlar birbirine cıvata ve kaynak ile birleştirilir.


demir direk, seksiyoner, travers demir direk, trafa direk, kafes direk, metal direk, demir elektrik direği, a direk, ag direk, og direk Seksiyoner, seksiyoner fiyatı fiyatları, seksiyoner direği direkleri, seksiyoner imalatı, seksiyoner direkler, harici dahili seksiyoner, seksiyoner ayırıcı, ayırıcı seksiyoner, demir direk, demir elektrik direği, seksiyoner, ayırıcı seksiyoner, seksiyoner direk, metal direk, kafes direk, sulan direk, galvanizli direk, trafa direk, traves direk,